تبلیغات
تازه ها - بیمارستان خصوصی در تهران مرده را گرو نگه داشت تا هزینه هایش را پرداخت کنند!!!
بیمارستان خصوصی در تهران مرده را گرو نگه داشت تا هزینه هایش را پرداخت کنند!!!

به گزارش «جام‌جم»، روز گذشته مردی با حضور در شعبه 9 بازپرسی دادسرای عمومی ناحیه 2 از مسوولان یكی از بیمارستان‌های خصوصی تهران به خاطر تحویل ندادن جسد پدرش شكایت كرد.

مرد شاكی به بازپرس رنگ‌آمیز گفت: روزهای پایانی آبان ماه پدرم را كه به خاطر سرماخوردگی، مشكل ریوی پیدا كرده بود، به مطب یك پزشك متخصص بردم.

شاكی یادآور شد: شامگاه یكم آذر دوباره وضعیت پدرم بدتر شد. بنابر این از مركز اورژانس كمك خواستم كه ماموران اورژانس بعد از معاینه اولیه به دلیل وضعیت جسمانی پدرم كه هر لحظه وخیم‌تر می‌شد، او را به یكی از بیمارستان‌های خصوصی در غرب تهران منتقل كردند.

شاكی اضافه كرد: از ماموران اورژانس خواستم تا به خاطر وضعیت مالی من، پدر بیمارم را به یك مركز درمانی دولتی انتقال دهند اما توجهی نكردند. پدرم به مدت 10 شب در بیمارستان خصوصی تحت درمان بود ولی تلاش پزشكان موثر واقع نشد و وی فوت كرد.

گرو گرفتن جسد در قبال نپرداختن پول

مرد شاكی تصریح كرد: وقتی برای تحویل گرفتن جسد پدرم به بیمارستان رفتم، مسوولان آنجا گفتند هزینه بستری و درمان پدرم 8 میلیون تومان شده و تا روزی كه این مبلغ را به حساب بیمارستان واریز نكنم، جسد پدرم را تحویل نخواهند داد. شاكی ادامه داد: با التماس از مسوولان بیمارستان خواستم تا مبلغی را بگیرند و اجازه دهند جسد پدرم را به شهرستان منتقل و دفن كنم آن‌گاه مابقی پول را تهیه و به حساب بیمارستان واریز كنم كه نپذیرفتند و از 4 روز پیش جسد پدرم را در سردخانه بیمارستان نگه داشته‌اند.

در پی اظهارات شاكی، بازپرس رنگ‌آمیز با صدور دستور قضایی از مسوولان بیمارستان فوق خواست تا جسد را تحویل خانواده‌اش دهند و در صورت اجرا نشدن حكم قضایی، مسوولان بیمارستان بازداشت و به دادسرا منتقل خواهند شد.


كلمات كلیدی : گرو گرفتن جنازه ، گرو گرفتن جنازه به خاطر پول. ، بیمارستان خصوصی ،